Projektist

TeadusELU veebileht koondab teadust populariseerivaid materjale, mille on koostanud Tallinna Ülikooli tudengid interdistsiplinaarse aine ELU ja teadusajakirjanduse kursuse raames. Materjalide eesmärk on tutvustada Tallinna Ülikoolis tehtavaid teadustöid ja vahendada ülikooli teadlaste kommentaare teadusilma arengutele.

Veebilehe originaalmaterjalid on avatud kasutamiseks Creative Commons litsentsi alusel.

TeadusELU projekti on toetanud Haridus- ja Teadusministeerium ja sihtasutus Eesti Teadusagentuur, samuti Tallinna Ülikooli uuringufond. ELU-aine raames valminud materjalide valmimist on toetanud projekt "TLÜ TEE ehk Tallinna Ülikool kui targa eluviisi eestvedaja", mida toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist.